Футболки та Поло від Emporio Armani
Чоловіче вовняне поло на гудзики
16 848 11 794 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловіче поло Emporio Armani. Синій колір моделі. Застібка на гудзики. Еластичні манжети.
| Чоловіче вовняне поло на гудзики від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9599 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 8N1MV6 1M67Z 0922 |
Склад
VIRGIN WOOL 100%
Розмір і крій
| Чоловіче вовняне поло на гудзики від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9599
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















