Футболки та Поло від Paul&Shark
Чоловіче поло з контрастними елементами
16 224 12 979 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L |
|---|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + | + |
Опис
Чоловіче поло Paul&Shark. Модель темно-синього кольору. Прямий крій. Класичний комір. Застібка на гудзики. Короткий рукав. Еластичні манжети з контрастними смугами. Брендовий логотип знизу виробу.
| Чоловіче поло з контрастними елементами від Paul&Shark деталі: | |
| Код товару | PAUL&SHARK_734 |
| Бренд | Paul&Shark |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 26411634 13 |
Склад
OUTSIDE:100%COTTON
Розмір і крій
| Чоловіче поло з контрастними елементами від Paul&Shark розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PAUL&SHARK_734
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














