Футболки з принтами від Ralph Lauren
Чоловіче поло з камуфляжним принтом
8 632 2 590 ₴
- 5
Немає в наявності
Опис
Чоловіче поло Ralph Lauren. Модель з камуфляжним принтом. Комір з планкою на гудзики. Брендовий логотип.
| Чоловіче поло з камуфляжним принтом від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_2034 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Футболки з принтами |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | |
| Колір | хакі |
| Артикул виробника | 710812350003 |
Склад
100 % cotton
Розмір і крій
| Чоловіче поло з камуфляжним принтом від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_2034
Відгуки про товар
- 5
- 5
даня
30 июня 2023
красива
Будьте в Курсі наших новинок







































