Футболки та Поло від Paul&Shark
Чоловіче поло з фактурною в’язкою
17 420 13 936 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL |
|---|---|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + | + | + |
Опис
Чоловіче поло Paul&Shark. Модель темно-синього кольору. Прямий крій. Класичний комір. Застібка на гудзики. Короткий рукав. Еластичні манжети та низ виробу. Фактурна в’язка.
| Чоловіче поло з фактурною в’язкою від Paul&Shark деталі: | |
| Код товару | PAUL&SHARK_733 |
| Бренд | Paul&Shark |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 26411629 13 |
Склад
OUTSIDE:100%COTTON
Розмір і крій
| Чоловіче поло з фактурною в’язкою від Paul&Shark розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PAUL&SHARK_733
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














