Футболки та Поло від Emporio Armani
Чоловіче поло на довгий рукав
16 848 5 054 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловіче поло Emporio Armani. Синій чорний моделі. Застібка на гудзики. Еластичні манжети. Довгий рукав.
| Чоловіче поло на довгий рукав від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9600 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 8N1MV6 1M67Z 0999 |
Склад
VIRGIN WOOL 100%
Розмір і крій
| Чоловіче поло на довгий рукав від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9600
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














