Футболки та Поло від Emporio Armani
Чоловіче поло чорного кольору з логотипом на грудях
7 384 5 907 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + | + |
Опис
Чоловіче поло Emporio Armani. Модель чорного кольору. Прямий крій. Класичний комір із застібкою на гудзики. Короткий рукав. Логотип бренду на грудях.
| Чоловіче поло чорного кольору з логотипом на грудях від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11340 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | S, M, XL, XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | EM004588 AF10017 UC001 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 70% LYOCELL, 30% COTTON RIB DETAILS: 100% COTTON
Розмір і крій
| Чоловіче поло чорного кольору з логотипом на грудях від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11340
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок











































