Футболки та Поло від Bogner
Чоловіче однотонне поло з логотипом
6 708 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL |
|---|
Опис
Чоловіче поло Bogner. Модель бордового кольору. Чорний кнопки. Прямий крій. Також представлено в іншому кольорі.
| Чоловіче однотонне поло з логотипом від Bogner деталі: | |
| Код товару | |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | M, L, XL |
| Колір | Бордовий |
Склад
51% cotton 45% polyester 4% elastane
Розмір і крій
| Чоловіче однотонне поло з логотипом від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул:
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















