Футболки та Поло від HUGO BOSS
Чоловіче молочне поло на замок
6 916 5 533 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + | + | + | - |
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | - | + | + | + |
Опис
Чоловіча футболка Hugo Boss. Модель молочного кольору. Застібка на блискавку. Натуральна бавовна. Прямий крій. Короткий рукав.
| Чоловіче молочне поло на замок від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10858 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL, XXXL |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 50555108 131 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловіче молочне поло на замок від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10858
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















