Футболки та Поло від Ralph Lauren
Чоловіче блакитне принтоване поло
9 828 7 862 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + | + | + | + |
Опис
Чоловіче поло Ralph Lauren. Модель блакитного кольору. Прямий крій. Класичний комір з застібкою на гудзики. Короткий рукав. Яскравий принт з брендовими написами.
| Чоловіче блакитне принтоване поло від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_3453 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Різнобарвний |
| Артикул виробника | 710B14509001 |
Склад
100% COTTON
Розмір і крій
| Чоловіче блакитне принтоване поло від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_3453
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














