Футболки та Поло від EA7
Чоловіче чорне поло із смужкою на комірі
7 072 5 658 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Emporio Armani ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + | + | + |
Опис
Чоловіче поло EA7. Модель чорного кольору. Брендовий логотип. Короткий рукав. Застібка на гудзики. Прямий крій. Бежеві смужки.
| Чоловіче чорне поло із смужкою на комірі від EA7 деталі: | |
| Код товару | EA7_10979 |
| Бренд | EA7 |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | S, M, L, XL, XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 7M001333 AF13739 UC001 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 84% VISCOSE, 12% POLYAMIDE, 4% ELASTANE RIB DETAILS: 100% POLYESTER
Розмір і крій
| Чоловіче чорне поло із смужкою на комірі від EA7 розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EA7_10979
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














