Футболки та Поло від Emporio Armani
Мужское белое поло с принтованным воротником
7 384 5 907 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Чоловіче поло Emporio Armani. Модель білого кольору. Класичний комір з принтом в смужку. Брендова нашивка. Застібається на гудзики. Короткий рукав. Натуральна бавовна.
| Мужское белое поло с принтованным воротником від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10723 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | EM000852 AF12955 F0067 |
Склад
COTTON 100% - RIB DETAILS: COTTON 100%
Розмір і крій
| Мужское белое поло с принтованным воротником від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10723
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

























