Футболки з малюнком від Ralph Lauren
Чоловіче біле поло з лого бренду
8 632 4 316 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловіче поло Ralph Lauren. Модель білого кольору. Брендовий логотип зліва на грудях. Комір з планкою на гудзики.
| Чоловіче біле поло з лого бренду від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_2035 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Футболки з малюнком |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 710541705008 |
Склад
100 % cotton
Розмір і крій
| Чоловіче біле поло з лого бренду від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_2035
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















