Футболки та Поло від HUGO
Чоловіче біле поло з контрастним коміром
5 824 4 659 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + | + |
Опис
Чоловіче поло Hugo. Модель білого кольору. Прямий крій. Класичний комір з контрастними елементами. Застібка на гудзики. Короткий рукав. Брендовий логотип на грудях.
| Чоловіче біле поло з контрастним коміром від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10385 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | S, M, L, XL, XXL |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 50553045 100 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловіче біле поло з контрастним коміром від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10385
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
















