Брюки від Bogner
Чоловічі завужені сині штани
12 480 9 984 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | XL |
|---|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + | + |
Опис
Чоловічі брюки Bogner. Модель темно-синього кольору. Застібка на блискавку та гудзик. Дві бокові кишені та одна ззаду. Фірмовий логотип. Завужений крій.
| Чоловічі завужені сині штани від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5207 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, XL |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 1882 RILEY 5253-464 |
Склад
40% Cotton 39% Modal 13% Polyamid 8% Elastane
Розмір і крій
| Чоловічі завужені сині штани від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5207
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




































