Шорти для плавання від HUGO BOSS
Чоловічі триколірні шорти для плавання
4 732 3 786 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + | + |
Опис
Чоловічі шорти Hugo Boss. Модель чорного білого та коричневого кольорів. Еластичний пояс на шнурівці. Брендовий логотип.
| Чоловічі триколірні шорти для плавання від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10777 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Шорти для плавання |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Різнобарвний |
| Артикул виробника | 50534321 001 |
Склад
100% Polyamide (recycled)
Розмір і крій
| Чоловічі триколірні шорти для плавання від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10777
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















