Брюки від Emporio Armani
Чоловічі темно-сині спортивні штани
14 248 11 398 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XL | XXL |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Чоловічі штани Emporio Armani. Модель темно-синього кольору. Дві бічні кишені. Еластичний пояс. Брендовий логотип ззаду. Дві накладні кишені. Білі полоски по бокам. Прямий крій.
| Чоловічі темно-сині спортивні штани від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11021 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XL, XXL |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | EM002886 AF17545 UB118 |
Склад
EXTERNAL FABRIC: 100% MODAL - INTERNAL FABRIC: 87% LYOCELL, 13% WOOL - UPPER PART LINING: 100% MODAL - LOWER PART LINING
Розмір і крій
| Чоловічі темно-сині спортивні штани від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11021
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
































