Брюки від Emporio Armani
Чоловічі темно-сині прямі штани
16 432 13 146 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + | + | + |
Опис
Чоловічі штани Emporio Armani. Модель синього кольору. Прямого крою. Еластичний пояс. По дві кишені спереді та взаді. Є кашемір у складі.
| Чоловічі темно-сині прямі штани від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9556 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 6D1PZ9 1JOXZ 0920 |
Склад
COTTON 95% CASHMERE 05%
Розмір і крій
| Чоловічі темно-сині прямі штани від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9556
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
































