Шорти для плавання від Paul&Shark
Чоловічі темно-сині пляжні шорти з логотипом
8 112 6 448 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XXL |
|---|---|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + | + | + |
Опис
Чоловічі плавки Paul&Shark. Модель темно-синього кольору. Дві бічні кишені. Брендовий логотип. Еластичний пояс на шнурівці.
| Чоловічі темно-сині пляжні шорти з логотипом від Paul&Shark деталі: | |
| Код товару | PAUL&SHARK_796 |
| Бренд | Paul&Shark |
| Тип | Шорти для плавання |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XXL |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 99315000 13 |
Склад
100%POLYESTER
Розмір і крій
| Чоловічі темно-сині пляжні шорти з логотипом від Paul&Shark розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PAUL&SHARK_796
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























