Брюки від Ralph Lauren
Чоловічі темно-сині штани з льону
16 744 13 395 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L |
|---|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + | + |
Опис
Чоловічі штани Ralph Lauren. Модель темно-синього кольору. Прямий крій. Еластичний пояс з регулюванням об’єму. Застібка на блискавку та гудзик. Дві бічні кишені та дві ззаду. Натуральний льон.
| Чоловічі темно-сині штани з льону від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_3429 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 710940611001 |
Склад
100% LINEN
Розмір і крій
| Чоловічі темно-сині штани з льону від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_3429
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















