Джинси від Emporio Armani
Чоловічі світло-сірі джинси j06
12 480 9 984 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 31 |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Чоловічі джинси Emporio Armani. Модель сірого кольору. П’ять кишень. Металевий логотип. Чорна нашивка з логотипом.
| Чоловічі світло-сірі джинси j06 від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10914 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 31 |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | EM000121 AF17494 M8001 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 78% COTTON, 20% POLYESTER, 2% ELASTANE LEATHER LABEL: 100% BOVINE LEATHER
Розмір і крій
| Чоловічі світло-сірі джинси j06 від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10914
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




























