Спортивні костюми від HUGO
Чоловічі сірі спортивні штани
8 528 6 822 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + | + |
Опис
Чоловічі штани Hugo. Модель сірого кольору. Вільний крій. Еластичний пояс зі шнурівкою. Брендова нашивка з метлевим логотипом. Дві бічні кишені та одна ззаду.
| Чоловічі сірі спортивні штани від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10405 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Спортивні костюми |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | S, M, L, XL, XXL |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 50553432 037 |
Склад
69%cotton 26% polyester 5% elastan
Розмір і крій
| Чоловічі сірі спортивні штани від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10405
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















