Джинси від HUGO BOSS
Чоловічі сірі джинси
9 568 7 654 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 31 | 32 | 34 | 35 | 36 | 38 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + | + | + | + | + |
Опис
Чоловічі джинси Hugo Boss. Модель сірого кольору. Застібка на гудзик та блискавку. П’ять кишень. Нашивка з логотипом бренду.
| Чоловічі сірі джинси від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_11080 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 31, 32, 34, 35, 36, 38 |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 50556510 021 |
Склад
92% Cotton 6% Elastomultiester 2% Elastane
Розмір і крій
| Чоловічі сірі джинси від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_11080
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок





























