Шорти для плавання від Emporio Armani
Чоловічі плаки з логотипом по всій поверхні
5 200 4 160 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Emporio Armani ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + | + |
Опис
Чоловічі плавки Emporio Armani. Модель чорного та білого кольорів. Вільний крій. Еластичний пояс на шнурівці. Брендовий логотип по всій поверхні виробу.
| Чоловічі плаки з логотипом по всій поверхні від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11196 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Шорти для плавання |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Різнобарвний |
| Артикул виробника | EM000583 AF20440 FB356 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 100% POLYESTER POCKET FABRIC: 100% POLYESTER LINING: 100% POLYESTER
Розмір і крій
| Чоловічі плаки з логотипом по всій поверхні від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11196
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














