Брюки від Bogner
Чоловічі класичні темно-сині штани
15 548 12 438 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 54 |
|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + |
Опис
Чоловічі штани Bogner. Модель темно-синього кольору. Бічні кишені. Кишеня з блискавкою позаду. Висока талія.
| Чоловічі класичні темно-сині штани від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_4618 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 54 |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 1808 JAMES-12 8237-464 |
Склад
94%Polyester 6% Elastane
Розмір і крій
| Чоловічі класичні темно-сині штани від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_4618
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






























