Брюки від HUGO
Чоловічі чорні завужені штани кежуал
7 436 5 949 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 50 | 52 | 54 |
|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + |
Опис
Чоловічі штани Hugo. Модель чорного кольору. Завужений крій. Еластична резинка на талії. Шнурівка для регулювання об’єму. Прорізні кишені збоку та позаду виробу.
| Чоловічі чорні завужені штани кежуал від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10427 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 50, 52, 54 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50554856 001 |
Склад
65% Lyocell 35% Cotton
Розмір і крій
| Чоловічі чорні завужені штани кежуал від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10427
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок











































