Спортивні костюми від HUGO BOSS
Спортивний чорний костюм
13 884 11 107 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | XL |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Чоловічі штани Hugo Boss. Модель чорного кольору. Звужені до низу. Бічні кишені. Логотип біля кишені. Гумка на талії.
| Спортивний чорний костюм від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_9213 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Спортивні костюми |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, XL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50533392 001 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Спортивний чорний костюм від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_9213
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок































