Брюки від HUGO BOSS
Чоловічі чорні штани
7 436 5 949 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 48 | 52 | 54 |
|---|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + | + |
Опис
Чоловічі штани Hugo Boss. Модель чорного кольору. Прямий крій. Застібка на гудзик та блискавку. Дві прорізні кишені по боках виробу та дві позаду.
| Чоловічі чорні штани від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10633 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 48, 52, 54 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50551949 001 |
Склад
95% Polyester (recycled) 5% Elastane
Розмір і крій
| Чоловічі чорні штани від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10633
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок









































