Брюки від HUGO
Чоловічі штани вузького крою з оксамиту
9 048 7 238 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + | + |
Опис
Чоловічі джинси Hugo. Модель темно-зеленого кольору. Дві бічні кишені. Застібка на гачок та блискавку. Натуральна бавовна.
| Чоловічі штани вузького крою з оксамиту від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10327 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 46, 48, 50, 52, 54 |
| Колір | Темно-зелений |
| Артикул виробника | 50549025 001 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловічі штани вузького крою з оксамиту від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10327
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















