Брюки від HUGO
Чоловічі штани сірого кольору
8 216 5 949 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 54 | 56 |
|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + |
Опис
Чоловічі штани Hugo. Модель сірого кольору. Дві бічні кишені. Завужений крій. Еластичний пояс із застібкою на шнурівках.
| Чоловічі штани сірого кольору від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10271 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 54, 56 |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 50547312 034 |
Склад
51% Polyester 24% Viscose 22% Wool 3% Elastane
Розмір і крій
| Чоловічі штани сірого кольору від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10271
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























