Брюки від Emporio Armani
Чоловічі штани з блискавкою знизу
18 616 9 308 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 52 | 54 |
|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + |
Опис
Чоловічі брюки Emporio Armani. Коричневий колір моделі. Застібається на блискавку. Еластичний пояс на шнурівці. Чотири кишені. Блискавка знизу на штанині.
| Чоловічі штани з блискавкою знизу від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9047 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2024 |
| Доступні розміри | 52, 54 |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 3D1PN4 1NFVZ 01M5 |
Склад
FABRIC: VIRGIN WOOL 40% POLYESTER 29% VISCOSE 28% ELASTANE 03%
Розмір і крій
| Чоловічі штани з блискавкою знизу від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9047
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






















