Black Friday 2022 від Kenzo
Чоловічі штани з вовни в клітку
24 492 17 144 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | L |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Чоловічі штани з вовни в клітку Kenzo. Модель прямого крою на гумку. Чоловічі штани Кензо з двома кишенями спереду, і ззаду двома кишенями.
| Чоловічі штани з вовни в клітку від Kenzo деталі: | |
| Код товару | KENZO_489 |
| Бренд | Kenzo |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Франція |
| Сезон | товари -70% |
| Доступні розміри | L |
| Колір | |
| Артикул виробника | FA65PA5001RC |
Склад
70% Щерсть 30% Полиамид
Розмір і крій
| Чоловічі штани з вовни в клітку від Kenzo розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: KENZO_489
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


























