Брюки від HUGO BOSS
Чоловічі штани чорного кольору
12 168 9 734 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL |
|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | - | + | + |
| DiForte Verde | + | - | + |
Опис
Чоловічі штани Hugo Boss. Модель чорного кольору. Еластичний пояс на шнурівці. Дві бічні кишені. У складі бавовна та вовна. Брендовий логотип.
| Чоловічі штани чорного кольору від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10081 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50543154 001 |
Склад
70% Cotton 30% Virgin wool
Розмір і крій
| Чоловічі штани чорного кольору від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10081
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок































