короткі пуховики від HUGO BOSS
Чоловіча замшева куртка чорного кольору
37 232 29 786 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 54 | 56 |
|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + |
Опис
Чоловіча куртка Hugo Boss. Модель чорного кольору. Довгий рукав. Застібка на блискавку. Натуральна замша. Дві бічні кишені. Висока горловина.
| Чоловіча замшева куртка чорного кольору від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10593 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | короткі пуховики |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 54, 56 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50547546 001 |
Склад
100% Lamb leather
Розмір і крій
| Чоловіча замшева куртка чорного кольору від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10593
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














