Худі та світшоти від Bogner
Чоловіча синя толстовка
19 448 5 834 ₴
Показати схожі товариОпис
Толстовка чоловіча Bogner. Синій колір моделі. Стьобаний перед. Легка підкладка. Комір-стійка. Бічні кишені. Металеві деталі.
| Чоловіча синя толстовка від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_4864 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Худі та світшоти |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 8823 JAYDEN-2 9467-464 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловіча синя толстовка від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_4864
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














