короткі пуховики від Herno
Чоловіча пухова стьобана куртка
48 412 14 524 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловіча куртка Herno. Модель коричневого кольору. Пухове наповнення. Класичний комір. Застібка на блискавку та кнопки. Накладні кишені на грудях. Дві бічні кишені. Довгий рукав.
| Чоловіча пухова стьобана куртка від Herno деталі: | |
| Код товару | HERNO_426 |
| Бренд | Herno |
| Тип | короткі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | темно-коричневий |
| Артикул виробника | PI001265U - 12456Z - 8993 |
Склад
MAIN FABRIC: BASE : 100% POLYAMIDE / NYLON COATING: POLYURETHANE MAIN LINING: BASE : 100% POLYAMIDE / NYLON COATING: POL
Розмір і крій
| Чоловіча пухова стьобана куртка від Herno розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HERNO_426
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














