Верхній одяг від Emporio Armani
Чоловіча пухова безрукавка кольору хакі
22 100 17 680 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 50 | 52 |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Чоловіча безрукавка Emporio Armani. Модель кольору хакі. Брендовий логотип. Високий комір. Дві бічні кишені.
| Чоловіча пухова безрукавка кольору хакі від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11032 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 50, 52 |
| Колір | хакі |
| Артикул виробника | EM003270 AF18231 U8120 |
Склад
FABRIC: 100% POLYESTER - PADDING: 80% WHITE DUCK DOWN, 20% WHITE DUCK FEATHER - LINING: 100% POLYESTER
Розмір і крій
| Чоловіча пухова безрукавка кольору хакі від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11032
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














