Худі та світшоти від Calvin Klein
Чоловіча червона толстовка з написом
7 956 2 387 ₴
Показати схожі товариОпис
Толстовка чоловіча Calvin Klein. Модель червоного кольору. Великий брендовий напис спереду.
| Чоловіча червона толстовка з написом від Calvin Klein деталі: | |
| Код товару | CALVIN_KLEIN_777 |
| Бренд | Calvin Klein |
| Тип | Худі та світшоти |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Осінь - Зима 2022 - 2023 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Червоний |
| Артикул виробника | 777 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Чоловіча червона толстовка з написом від Calvin Klein розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: CALVIN_KLEIN_777
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














