сорочки від PAUL TAYLOR
Чоловіча класична синя сорочка
5 356 3 744 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | L |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Чоловіча сорочка Paul Taylor. Модель темно-синього кольору. Застібається на ґудзики. Класичний комірець. Приталений силует.
| Чоловіча класична синя сорочка від PAUL TAYLOR деталі: | |
| Код товару | PAUL_TAYLOR_144 |
| Бренд | PAUL TAYLOR |
| Тип | сорочки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | L |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | PT7CA A036 600 C00 |
Склад
100% co
Розмір і крій
| Чоловіча класична синя сорочка від PAUL TAYLOR розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PAUL_TAYLOR_144
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














