Верхній одяг від Bogner
Чоловіча демісезонна куртка
33 072 16 536 ₴
Показати схожі товариОпис
Чоловіча куртка Bogner. Модель синього кольору. Застібка на замок. Висока горловина. Дві кишені. Ромбоподібна прострочка.
| Чоловіча демісезонна куртка від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5183 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 8888 ZISCO-D2 9426-464 |
Склад
100% Wolle 100% Polyester 100% Duck Down
Розмір і крій
| Чоловіча демісезонна куртка від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5183
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




























