сорочки від Emporio Armani
Чоловіча чорна сорочка з принтом
11 960 9 568 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XL |
|---|---|
| DiForte Verde | + |
Опис
Чоловіча сорочка Emporio Armani. Модель чорного кольору. Принт у вигляді орла. Приталений крій. Застібка на гудзики.
| Чоловіча чорна сорочка з принтом від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_8647 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | сорочки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | XL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 6R1C86 1NVYZ F087 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловіча чорна сорочка з принтом від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_8647
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















