Однотонні футболки від HUGO BOSS
Чоловіча чорна футболка з логотипом
4 264 3 411 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + | + | + |
Опис
Чоловіча футболка Hugo Boss. Модель чорного кольору. Прямий крій. Короткий рукав. Кругла горловина. Брендовий логотип та малюнок на грудях.
| Чоловіча чорна футболка з логотипом від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10648 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Однотонні футболки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50554557 001 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Чоловіча чорна футболка з логотипом від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10648
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














