Верхній одяг від Ralph Lauren
Чоловіча безрукавка з вишитим логотипом
25 168 20 134 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + |
Опис
Чоловіча безрукавка Ralph Lauren. Модель темно-синього кольору. Брендовий логотип. Застібка на блискавку. Дві бічні кишені. Високий комір.
| Чоловіча безрукавка з вишитим логотипом від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_3311 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 710968283002 |
Склад
75% down 25% feathers
Розмір і крій
| Чоловіча безрукавка з вишитим логотипом від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_3311
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














