Худі та світшоти від HUGO
Чоловіча бежева толстовка вільного крою
6 916 2 766 ₴
Показати схожі товариОпис
Толстовка чоловіча Hugo. Модель бежевого кольору. Вільний крій. Спущене плече. Логотип на грудях.
| Чоловіча бежева толстовка вільного крою від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_8181 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Худі та світшоти |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 50516613 279 |
Склад
70% Cotton 30% Polyester
Розмір і крій
| Чоловіча бежева толстовка вільного крою від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_8181
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














