сорочки від Emporio Armani
Чоловіча біла сорочка на короткий рукав
9 152 7 322 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + | + | + | + |
Опис
Чоловіча сорочка Emporio Armani. Білий колір моделі. Приталений крій. Вишитий логотип на грудях. Застібається на гудзики.
| Чоловіча біла сорочка на короткий рукав від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10483 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | сорочки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | S, M, L, XL, XXL, XXXL |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 8N1C91 1NI9Z 0100 |
Склад
COTTON 76% POLYAMIDE 21% ELASTANE 03%
Розмір і крій
| Чоловіча біла сорочка на короткий рукав від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10483
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



































