Класичні футболки від Bogner
Чоловіча базова молочна футболка
5 876 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | XL | XXL |
|---|---|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + | + | + |
Опис
Чоловіча футболка Bogner. Модель молочного кольору. Прямий крій. Короткий рукав. Кругла горловина. Брендовий логотип на грудях.
| Чоловіча базова молочна футболка від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5591 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Класичні футболки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, XL, XXL |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 5808 RYAN 6604-753 |
Склад
95% cotton 5% elasthan
Розмір і крій
| Чоловіча базова молочна футболка від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5591
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














