Лижні костюми від EA7
Лижні штани з водовідштовхувальної тканини
17 576 14 061 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Чоловічі лижні штани EA7. Модель чорного кольору. Знімні підтяжки. Внутрішні гетри. Нижня частина щиколотки із застібкою. Формовані коліна.
| Лижні штани з водовідштовхувальної тканини від EA7 деталі: | |
| Код товару | EA7_10117 |
| Бренд | EA7 |
| Тип | Лижні костюми |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 6DPP28 PN8HZ 1200 |
Склад
POLYAMIDE 82% ELASTANE 18%
Розмір і крій
| Лижні штани з водовідштовхувальної тканини від EA7 розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EA7_10117
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















