Плаття від Twinset
Лляна міні-сукня в квітковий принт
17 368 13 894 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 44 |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Жіноча сукня Twin Set. Модель пудрового кольору в квітковий принт. Довжина міні. На талії фіксується шнурком. Кругла горловина з V-подібним вирізом. Натуральний льон.
| Лляна міні-сукня в квітковий принт від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_3853 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 44 |
| Колір | Пудровий |
| Артикул виробника | 251TT2441/12527 |
Склад
100%LI
Розмір і крій
| Лляна міні-сукня в квітковий принт від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_3853
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















