Шорти для плавання від HUGO
Червоні плавальні шорти з градієнтом
4 160 3 328 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + |
Опис
Чоловічі шорти Hugo. Модель червоного кольору з градієнтом. Пояс на резинці із зав’язкою. Дві бічні кишені та одна позаду. Великий логотип сбоку виробу.
| Червоні плавальні шорти з градієнтом від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10439 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | Шорти для плавання |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L, XL, XXL |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 50555582 640 |
Склад
100% Polyester (recycled)
Розмір і крій
| Червоні плавальні шорти з градієнтом від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10439
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
















