Брюки від Bogner
Класичні жіночі укорочені кюлоти
14 144 7 072 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 |
|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + |
Опис
Жіночі кюлоти Bogner Модель бежевого кольору. Класичний фасон. Дві прорізні кишені збоку. Брендова підвіска на поясі.
| Класичні жіночі укорочені кюлоти від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_4435 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 34 |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 1630 JOY-6 9078-794 |
Склад
93%Cotton 7% Elastane
Розмір і крій
| Класичні жіночі укорочені кюлоти від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_4435
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















