Шорти від Elisabetta Franchi
Класичні бежеві шорти із поясом
17 264 13 811 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 |
|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + |
Опис
Шорти Elisabetta Franchi. Модель бежевого кольору. Коротка довжина. Вільний крій. Висока посадка.
| Класичні бежеві шорти із поясом від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_1545 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Шорти |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | 38 |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 1545 |
Склад
Уточнюйте у консультантів
Розмір і крій
| Класичні бежеві шорти із поясом від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_1545
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















